Začala by som otázkou čo nie je biorezonancia. Všetko okolo nás vrátane nás rezonuje. My a naše telo, každá bunka, z ktorej sa naše telo skladá oplýva určitou energiou a frekvenciou ktorá je merateľná. Všetci sme súčasťou celku, ktorý tiež kvantifikovateľný a vysiela určité frekvencie, aj keď ich nevidíme, necítime.
Princíp biorezonancie využíva tento poznatok tak, aby dokázal nielen zaznamenať ale aj zvrátiť negatívne pôsobenie určitých patogénov v našich telách, ako sú baktérie, vírusy, pliesne a parazity.

Niekedy naše telo zápasí s mnohými zátažami naraz a vôbec to nemusíme vnímať. Inokedy, keď sme vo vypätí, väčšinou dlhšie trvajúci permanentný stres, alebo negatívne emócie, spôsobujú, že nastáva v našich telách oslabenie, a telo už nestačí bojovať na viacerých frontoch naraz. Vtedy mu treba pomôcť.

V dnešnej dobe existujú mnohé metódy, či už alternatívne , alebo klasické moderné, ktoré sľubujú uzdravujúce účinky na ľudsky organizmus. Mnoho z nás už asi na vlastnej koži zažilo, že nie všetky naozaj fungujú, a ak aj fungujú, platí sa za to daň, v podobe vedľajších účinkov, pri aj tak dočasnom efekte.

Nebola som výnimkou pri experimentovaní, s rôznymi metódami, ktoré raz fungovali, inokedy zase nie a sama som hľadala odpovede na otázky. Čo je zdravie? V čom spočíva rovnováha organizmu? Ako sa vyliečiť z chorôb a prečo k nám prichádzajú? Určite sa s tým každý z vás aspoň raz v živote stretol. Obzvlášť intenzívnejšie sa týmito otázkami zaoberáme ak sa dotýka určitý zdravotný problém našich blízkych.

Vtedy sa cítime miestami bezradní a hľadáme, pátrame, chceme jednoducho pomôcť.

Činnosť, ktorú momentálne vykonávam a ktorú sa snažím na tejto stránke jednoducho opísať, vznikla ako výsledok pátrania, skúšania, hľadania, ako pomôcť človeku, čo najrýchlejšie, najhumánnejšie, ale hlavne prirodzene bez vedľajších účinkov.

Biorezonancia mi vtedy pred pár rokmi poskytla odpoveď na to, co som hľadala. V žiadnom prípade nechcem tvrdiť, že sa jednalo o zázračné vyliečenie všetkých zdravotných problémov. Samozrejme, jednalo sa o systematickú prácu, postupné odstraňovanie záťaží z tela, zdravý životný štýl, stravovanie ale aj práca na sebe samom.

Biorezonancia mi poskytla nádej, že každý zdravotný problém ma niekde svoj začiatok a pôvod, je možné ho kvantifikovať, a hlavne, čo je najpodstatnejšie, je možné ho odstrániť bezbolestne a bez vedľajších účinkov a dokonca finančne únosne.

Som vďačná životu za to, že mám tu možnosť vlastniť a obsluhovať prístroje fungujúce a využívajúce princíp biorezonancie, a pomáhať tak ostatným pri ich ceste za dosiahnutím zdravého a spokojného života. Máme veľké šťastie, že sa takýto nástroj dostal vďake snahe a práci zopár zanietených ľudí, medzi nás – obyčajných ľudí na Slovensku a verím, že sa bude čoskoro využívať aj v zdravotníckych zariadeniach po celom svete. Napríklad v Rusku a vo Švajčiarsku je diagnostika využívajúca biorezonanciu bežnou súčasťou zdravotníckych zariadení.